Naše třída I. A

I. A

SPOLEČNĚ PLÁNUJEME

• Den laskavosti - Slezská nemocnice v Opavě
  • Kavárnička s příběhem pro rodiče
  • Bazárek s oblečením
  • Vánoční vystoupení

Uvidíme, co všechno se nám podaří wink

A JAKÁ JE NAŠE TŘÍDA?

Naše škola nemá známky. Každé pondělí si měníme služby, protože si uklízíme sami. Jde nám to tak na půl. Máme tady svobodný pohyb. Můžeme pracovat na lavici, nebo na koberci, nebo  na chodbě. Máme skvělé křeslo. Druháci pomáhají prvňákům. Když máme angličtinu, odcházíme do jiné třídy.

Grétka

Naše třída je moc pěkná. Když přijdeme do školy, tak si v 8 hodin sedneme na elipsu a řekneme si plán dne. V pondělí na konci vyučování si uděláme týdenní služby a zhodnotíme se. Ve škole nedostáváme známky. Během vyučování se můžeme napít a jít na záchod, stačí si dát kartičku. Ve třídě nás je celkem 18.

Maja

Máme krásnou třídu. Je v ní mnoho zábavných pomůcek. Ráda s nimi pracuji. Ve třídě máme velmi hodnou paní učitelku Anetku. Je velmi milá. Hodně toho naučí. Ve třídě nás je 18. Já mám ráda vyjmenovaná slova, hodně mě baví. Z krátka a dobře, naše třída je prostě super.

Juli

Naše třída je super. Má spoustu pomůcek. Máme tu hodnou a milou paní učitelku Anetku. Mám tu hodně kamarádů. Ve třídě nás je 18. Máme tu 5 prvňáků. Taky tu máme 8 druháků a 5 třeťáků. Třeťáci hodně spolupracují a druháci hodně pracují s pomůckami.

Amálka

Týdenní souhrny

TŘÍDA:

Prosím o uhrazení 500 Kč do třídního fondu. Termín: 31. 10. 2019

V pondělí 21. 10. nám začíná TV - žáci budou potřebovat sportovní oblečení a obuv.

AKCE:

1. 1. 10. - 8. 10.   Ozdravný pobyt v Karlově pod Pradědem (pro přihlášené žáky)
  2. 1. 10. - výukový program "Náš les" v Arboretu  (žáci, kteří se neúčastní ozdravného pobytu)
  3.  2. 10. - výukový program  "Muzikohrátky" ve SZM (žáci, kteří se neúčastní ozdravného pobytu)
  4.  10. 10.  - "Úvodní lekce" pro prvňáčky v knihovně PB (pobočka Kateřinky)
  5.  11. 10. - 4. lekce plavání v LRC Opava
  6.  15. 10. - výukový program "Vyjmenovaná slova" pro třeťáky ve SZM