Základní škola Montessori Nový svět, Opava

"Raduňské radovánky" - radovali jsme se celé odpoledne :-)

V rámci školní družiny jsme se společně s lektorkou Hankou Vlkovou prošli zámeckým areálem a zjišťovali jsme, jak se zámek v čase měnil a co všechno bylo a je jeho součástí.

Během této procházky jsme měli mnoho příležitostí ke hrám a zážitkům. Například jsme se stali architekty – postavili jsme si svůj vlastní zámek, vžili jsme se do role interiérového designera. Po této „náročné“ práci jsme se vydali do Oranžerie. Na této cestě jsme voněli ke květinám, bylinkám - zámecká zahrada skýtá mnoho vůní – to byla lahoda smile. V závěru programu jsme si vyrobili květinový náramek, který byl pro děvčata (a nejen pro ně) hezkou ozdobou. Raduňské radovánky jsme ukončili odpočinkem, svačinou a společnou fotografií wink.

Návštěvu Raduňského zámku vřele doporučujeme.

Fotografie z akce naleznete ZDE