Naše 3. trojročí

3. trojročí

Vítejte ve III.trojročí.

Těšíme se na společné poznávání, zážitky a aktivity ve škole , venku  i v přírodě.

3. trojročí a Eva Halfarová

Týdenní souhrny

Vážení a milí,

v této sekci se dozvíte všechny informace týkající se 3. trojročí (7.a 8.ročník). Sdělení, které bude zapotřebí rozepsat budeme vkládat do Google Učebny, popř. zašlu na email. Doporučuji, abyste se také dívali do fotogalerie. Budeme se snažit tímto způsobem mapovat pokroky dětí, jejich zážitky i prožitky ve škole i mimo ni. Jsme rádi za spolupráci s Vámi.

Eva a tým 3. trojročí

• 28. - 30. 10. podzimní prázdniny - tyto dny je škola uzavřena
  • 15.-16.10.adaptační kurz
  • 14. 10. kurikulární odpoledne + kavárna pro rodiče, 15:00 - 17:00
  • 9.10. Veletrh povolání 8.ročník
  • 5.10. Mineralogické setkání VŠB  pro zájemce
  • 4.10. zahájení tělesné výchovy Provaznická ul.
  • 1. 10. ŠKOLNÍ JÍDELNA OPĚT V PROVOZU

ZÁŘÍ

• 27.9. Bubenická show kino Mír
  • 19.9. Slezské gymnázium - F,CH,biologie- přesunuto
  • 17.9. beseda Kyberprostor - přesunuto
  • 16.9.- 20.9.zapojení do kampaně  Pěšky do školy
  • 11.9. setkání s rodiči a pedagogy od  15:30 - 16:30 hod
  • 9.9.2024  zahájení školního roku 2024-2025

Pravidla konzultací

Na konzultace se rodič přihlásí přes webové stránky, vybere si příslušný termín a čas. (vybraný termín konzultací není rodiči potvrzen, nicméně učitel/učitelka je o vybraném termínu automaticky informován/a, je pro něj/ni závazný. Pokud by termín konzultací musel být ze strany učitele/učitelky změněn, učitel/ka bude rodiče v předstihu kontaktovat e-mailem).

Před konzultacemi si rodič připraví případné dotazy na učitele (konzultace jsou časově omezené! V případě, že rodič potřebuje více času, doporučujeme rezervovat si 2 časy za sebou, např. 14:00 – 14:15 i 14:15 – 14:30. Prosíme však, aby rodiče tuto možnost využívali pouze v nezbytných případech a po domluvě s učitelem/učitelkou).

Pokud probíhají konzultace online, je nutné, aby si dítě odneslo portfolio domů (s ohledem na tuto skutečnost je zapotřebí, aby bylo dítě o termínu konzultací ze strany rodičů včasně informováno).

Na online konzultace/Meet se rodič bude hlásit skrze přihlašovací údaje dítěte do Google Glassroom (tj. pod doménou jmeno.prijmeni@zsnovysvet.cz).

Na online konzultacích je zapotřebí, aby rodič, dítě i pedagog měli zapnutou kameru a mikrofon.