Naše třída II. D

II. D

Týdenní souhrny

7.10.2020 - Dopravní hřiště Malé Hoštice - 4. ročník

5. - 10.10. 2020 - Výstava na stromech - Jako každý rok navštívíme "Výstavu na stromech". V letošním roce je tématem práce v budoucnu, vliv automatizace a robotizace.

20.10.2020 - Světové pohádky - OKPB, Nejznámější autoři a ukázky některých světových pohádek. Dílna čtení.

ZÁŘÍ

1. 9. 2020 - Slavnostní zahájení školního roku

23. 9. 2020 - Kolik jazyků umíš, tolikrát jsi člověkemnávštěva OKPB, Interaktivní povídání o Evropě, jejích městech a jazycích

Informace

• 4.9. - Děti si do školy přinesou kufřík s výtvarnými potřebami,  pákový pořadač s eurofoliemi (tzv. pracovní portfolio)
  • Eurosložky na týdenní plány s eurofoliemi
  • V týdnu od 7.9. bude probíhat výuka TV. Pokud to počasí umožní, budeme chodit ven. Prosím zajistěte dětem vhodné sportovní oblečení, sportovní obuv - se světlou podrážkou do tělocvičny, tenisky na ven

Pozvánka

Vážení rodiče,                                                                                                                                                                                                      srdečně Vás zvu na online setkání s třídní učitelkou, které se uskuteční ve středu 9. 9. od 16.hodin. Na videokonferenci se přihlásíte na uvedené odkazu: meet.google.com/dmo-qrph-fmp

Platný rozvrh hodin třídy II.D pro školní rok 2020/2021 naleznete ZDE

Pravidla konzultací

Na konzultace se rodič přihlásí přes webové stránky, vybere si příslušný termín a čas. (vybraný termín konzultací není rodiči potvrzen, nicméně učitel/učitelka je o vybraném termínu informován/a, je pro něj/ni závazný. Pokud by termín konzultací musel být ze strany učitele/učitelky změněn, učitel/ka bude rodiče v předstihu kontaktovat e-mailem).

Před konzultacemi si rodič připraví případné dotazy na učitele (konzultace jsou časově omezené! V případě, že rodič potřebuje více času, doporučujeme zarezervovat si 2 časy za sebou, např. 14:00 – 14:15 i 14:15 – 14:30. Prosíme však, aby rodiče tuto možnost využívali pouze v nezbytných případech a po domluvě s učitelem/učitelkou).

Konzultace probíhají online - v den konzultací si dítě odnáší portfolio domů. (s ohledem na tuto skutečnost je zapotřebí, aby bylo dítě o termínu konzultací ze strany rodiče včasně informováno).

Na konzultace/Meet se rodič bude hlásit skrze přihlašovací údaje dítěte do Google Glassroom (tj. pod doménou jmeno.prijmeni@zsnovysvet.cz).

Na konzultacích je zapotřebí, aby rodič, dítě i pedagog měli zapnutou kameru a mikrofon.