Naše I. M

I. M

Zapojili jsme se do 8. ročníku celorepublikového happeningu.

Cestou ze cvičení jsme napsali "laskavý" vzkaz pro kolemjdoucí...

• 31. 10.  Halloween ve škole
  • 8. 10./ 22. 10.   Tělesná výchova (Sportcentrum Fidor)
  • 3. 10.    Tělesná výchova s trenérem v jógovém centru Luna (další lekce: 10. 10., 17. 10., 24. 10., 31. 10.)

ZÁŘÍ

• 27. 9.          Bubeníci (kino Mír)
  • 23. - 27. 9.  Pěšky do školy
  • 16. 9.          Vítání prvňáčků ve Slezském divadle (ZRUŠENO)
  • 11. 9.          Zahájení plaveckého výcviku (další lekce: 18. 9., 25. 9. ZRUŠENO)
  • 9. 9.            Slavnostní zahájení šk. roku 2024/2025

Pozvánka na setkání s rodiči a pedagogy zde

INFORMACE:
  • Děti si přinesou malý ručník na utírání rukou.

Pravidla konzultací

Na konzultace se rodič přihlásí přes webové stránky, vybere si příslušný termín a čas. (vybraný termín konzultací není rodiči potvrzen, nicméně učitel/učitelka je o vybraném termínu automaticky informován/a, je pro něj/ni závazný. Pokud by termín konzultací musel být ze strany učitele/učitelky změněn, učitel/ka bude rodiče v předstihu kontaktovat e-mailem).

Před konzultacemi si rodič připraví případné dotazy na učitele (konzultace jsou časově omezené! V případě, že rodič potřebuje více času, doporučujeme rezervovat si 2 časy za sebou, např. 14:00 – 14:15 i 14:15 – 14:30. Prosíme však, aby rodiče tuto možnost využívali pouze v nezbytných případech a po domluvě s učitelem/učitelkou).

Pokud probíhají konzultace online, je nutné, aby si dítě odneslo portfolio domů (s ohledem na tuto skutečnost je zapotřebí, aby bylo dítě o termínu konzultací ze strany rodičů včasně informováno).

Na online konzultace/Meet se rodič bude hlásit skrze přihlašovací údaje dítěte do Google Glassroom (tj. pod doménou jmeno.prijmeni@zsnovysvet.cz).

Na online konzultacích je zapotřebí, aby rodič, dítě i pedagog měli zapnutou kameru a mikrofon.